Svätojurský vinohradnícky spolok, Mesto Svätý Jur a Dobrovoľnícky hasičský zbor Svätý Jur vás pozývajú na SEN NOCI SVÄTOJURSKEJ – svätojánsku noc vo vinohradoch.

Príďte na nočnú slávnosť svätojurského vína na mieste jeho zrodu. Priamo vo vinohrade spolu zažijeme magickú, najkratšiu noc roka pri svätojánskej vatre, lahodnom svätojurskom víne, chutnom občerstvení a pestrej živej muzike, ktorá nám bude hrať až do svitania. VSTUP VOĽNÝ. Na mieste si môžete zakúpiť sklenený pohárik s logom festivalu v hodnote 3€. Priniesť si samozrejme môžete aj vlastný. Víno si potom kupujete u každého vinára v stánku.  Na začiatku podujatia bude pre deti pripravený program s animátormi. Svätojánska vatra sa zapáli približne o 22 hodine.

Podujatie finančne podporuje Bratislavský samosprávny kraj, Ministerstvo dopravy a rozvoja SR a oblastná organizácia cestovného ruchu Malé Karpaty.

Kedy?   22. júna 2019 od 19:00 do svitania
Kde?     vinohrad Gelnár (pri svätom Urbanovi), GPS 48.2601, 17.2322

🎷🎷🎷
Kapelky, ktoré nám spríjemnia festival:
🎼 Pánko
🎼 Headmovers
🎼 Space Recorder
🎼 Diego
🎼 Polemic
🎼 Pii Jem
🎼 Pán Boleslav s platňami

🍷🍷🍷
Nalejú vám títo vinári:
Víno Šmelko, Hergotič, Jozef Achberger, Vinárstvo Bognár, Martin Achberger, Braňo Bahna, Matúš Kozmon, Lukáš Achberger, Milan Blahovský, Ondrej Matula, Miro Havel, Denis Romanov, ViaJur,
Malovinárstvo Jarolím, Žitný – Lakota, Martin Pajer, Mišo Zeliska, Mišo Bažalík, Andrej Horváth, Vinco Hupka, Štefan Achberger, Dubovský a Grančič, M. Miklovič, Kautz & Krupa

video z roku 2018